Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tényleg olyan rossz Angliában...

Tényleg olyan rossz Angliában az egészségügy?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat cikket olvastam,ami azt ecseteli,mennyire nem hozzáértőek az orvosok és milyen orbitális hibákat csinálnak..Msot készülök kimenni és eléggé aggaszt ez a dolog..
2013. ápr. 10. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Hát én ismerek 2 lányt aki haza jött szülni mert azt mondta hogy a korházi higiénia minősithetetlen. Egy msik ismerősöm kint szült. A magzatviz elfolyása után majdnem 2 nappal született mega gyerek. 3 napig vajjudott. A magzatviz elfolyása után max 24 órával muszáj a császár mert a baba veszélybe kerülhet. Ez a kinti orvosokat nem érdekelte. A baba el volt akadva és nem császározták meg inkább kivülről szabdalták hogy kiszedjék a gyereket. Volt hogy 12 órán keresztül rá sem néztek az orvosok csak néha benézett egy nővér hogy jön-e már a gyerek. Én ezekről tudok többi területről nem hallottam még semmit.
2013. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egy rokonom ott szült, de nagyon jó tapasztalatai voltak, azt mondta, hogy maximálisan ellátták, és saját szobája volt fürdőszobával (mindezért nem kellett fizetni semmi pluszt.) Ez biztos kórháztól is függ, meg azért Nagy-Britannia elég nagy!
2013. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ha még van valakinek tapasztalata a témában,szívesen olvasnám:)
2013. ápr. 10. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
szerintem nem olyan gyenge a brit egeszsegugy. legalabbis ebben a korhazban jol mennek a dolgok. nem mondanam, hogy rossz a higenia, es az orvosi hatter, bar az teny, hogy szinte mindent paracetamollal akarnak kezelni.
2013. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Hülyék és koszosak (úgy általában az angolok), de a hálapénz ott ismeretlen fogalom, és nem bunkók.

Nekem baleset után nem vették észre azt, hogy a fejemet is megütöttem. Valószínűleg agyrázkódásom volt.

Ami nagyon tetszik h az otthon szülésből nem csinálnak problémát, ikres, v faros szülés is lehet otthon.

2013. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kórháza, es környéke válogatja. Én Londonban, Southall mellett dolgozok egy kórházban. Southallban él indián kívül a legnagyobb indiai populáció, es a kórházban a kiszolgáló személyzet 90% indiai. Tudnék mesélni mi van itt... :(
2013. ápr. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!