Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak, ha szeretnék...

Mit csináljak, ha szeretnék gyógytornász vagy zoológus stb. lenni, de rossz vagyok kémiából, bioszból?

Figyelt kérdés
Szívesen lennék gyógytornász, vagy élelmiszer mérnöki és olyan mint a zoológus, tehát állatkertben. A baj az, hogy nem vagyok jóban a biológiával és a kémiával se. A biológia állatos része tetszik, de a többit utálom. A kémiát még jobban. Mit csináljak? Felejtsem el ezeket? Köszi
2012. febr. 4. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vagy elfelejted, vagy k.vára összeszeded magad. Ez a két lehetőség van.

Én sem szerettem a kémiát, sőt, mondhatni utáltam, mégis orvosira mentem és megcsináltam a kémiával kapcsolatos tárgyakat is. Túl kell lenni rajta aztán kész:)

2012. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elhatározás kérdése, egy dolog, hogy nem szereted, de attól még megtanulhatod. Csak sok időbe fog telni, mivel nem szereted és nem fogod szívesen tanulni valószínűleg...

De ha ez az út vezet az álmodhoz, akkor emiatt ne add fel, csak kezdd el tanulni elég aktívan :)

2012. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!