Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért recseg ropog a fülem!...

Miért recseg ropog a fülem! Mikor fülpiszkálóval piszkálom, és bedugom a fülembe olyan mint ha varas lenne, vagy lenne valami benne, vagy lehet hogy túl mélyre dugom? És viszket, miért van ez?

Figyelt kérdés
De nem fáj, csak ha túl mélyre dugom, akkor egy kicsit! Már így van egy pár hónapja! Egyébként hallok rendesen! Csak idegesít amikor recseg a fülem! Nincs időm elmenni fülészetre! Mi lehet a probléma, van valami gyógymód? A fül spray-t már használtam, de semmit nem ér, csak bedugul tőle a fülem! Egyébként már nem piszkálom fülpiszkálóval, kb másfél hónapja, néha csak papír zsebkendőt szoktam össze csavarni, és azt szoktam bedugni a fülembe! !

2013. ápr. 11. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Tele van beszáradt fülzsírral. Ezt nem lehet kipiszkálni, ki kell mosatni a fülészeten. Ez a módja. Ha elmész rendbe jössz, ha nem mész el nem jössz rendbe. Ez ilyen egyszerű.
2013. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a fülpiszkáló a világ legnagyobb marhasága! fülpiszkálásra tilos használni! komoly gyulladásokat tud okozni, a fülzsírt alig szedi ki, és ha elkúrod, akkor még a dobhártyádat is bánthatja! fül-orr gégész mondta, szóval nem média vagy ilyesmi! meg egészségügyben is tanítják!

mosd rendesen, és annyi:)

2013. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menjél el ápolónőhöz az is kimossa, de előtte 2, 3, nappal cseppentsél egy- egy csepp olajat naponta füledbe,(baba olaj, étolaj is jó) lazuljon fel a betokosodottság.

Ne piszkáld, mosasd ki ne hanyagold, mert nagy baj is lehet!

2013. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már nem recseg mióta, egyáltalán nem piszkálom! Í
2013. ápr. 29. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
na, mondomén:D
2013. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!