Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap elött fülpiszkáloval...

Tegnap elött fülpiszkáloval csesztettem a fülem akkor egyátalán nem fájt csak viszketett utáma pár órával késöbb úgy éreztem mintha melegebb lenne az a fülem és mintha bedugult volna és kicsit mintha nyomna?

Figyelt kérdés
és ha nyelek néha szúr a fülem vagy alatta begyúladt volna? mit csináljak vele? nemvészes csak idegesitő hogy nyom meg bevan dugulva
2012. okt. 4. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Belenyomtad a fülzsírt mélyre? Ha van közel fülészet, menj oda, ha ez problémás, akkor gyógyszertárban kérj segítséget, fülsprayt vagy olajat fognak ajénlani.
2012. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kb 2 centi mélyre nyúltambe 1x hozá is értem a dobhártyámhoz véletlen denem vérzett meg semmi és nem rögtön dugultbe hanem pár órárara
2012. okt. 4. 17:27
 3/4 A kérdező kommentje:
*pár órára rá
2012. okt. 4. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:
De, tuti, hogy a fülzsírt, meg azokat a dolgokat nyomtad be, aminek kifelé kellett volna jönnie. Ez magától nem múlik el, menj el fülészetre mielőtt begyullad, és akkor secperc alatt kitisztítják minden fájdalom nélkül.
2012. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!