Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem rég vettek mintát a...

Nem rég vettek mintát a húgycsövemből, ami olyan fájdalmas volt, hogy senkinek se kívánom. Meddig lesz még kellemetlen vizelés közben?

Figyelt kérdés
Sajnos ki kell tenyészteni a legszélesebb spektrumban a bacikat, nagyon rossz érzés volt mikor a doktor elvégezte a műveletet (persze nem őt hibáztatom), viszont még mindig ugyanolyan érzés vizelés közben, mint ha 200 fokos égő csövet tennék oda. Mikor múlik el, vagy mit tudok tenni enyhítésképp? Pisilni muszáj menni :D de annyira fáj, hogy legszivesebben el se megyek

2013. ápr. 11. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. ismerõs érzés, ismerõs fájdalom. nekem nem rég kellett mert vesegyulladásom volt. ráadásul terhesen. .. 1hétig fájt a pisilés.. nekem a doki es a védõnõ is a canesten krémet javasolta. napi 10szer is bekentem az elején:-)minden pisi után lemostam es utána krém. sokat segített. szerencsére az eredménye is jó lett a vizelet vizsgálatnak így megérte szenvedni.. de a legelején még a pisire gondoltam es fájt.
2013. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ejj,szegény,sajnálom, és hát én is átérzem, hogy mit élhettél át. Orvostudakozo-n lidocain kenőcsöt írtak, de megfogadom valamelyiket, mert szintén, már a gondolattól is fáj, nem merek már elmenni se. Nekem valószínűleg heveny prosztatagyulladásom van, igazából az volt a kellemetlen érzés,de ez hozzá se hasonlítható. Pedig csak egy mintavétel,és a gyógyulást elősegítő folyamat,és megnyugodtam hogy segítettek az orvosok, de jóformán most rosszabb a helyzet. Remélem azért mihamarabb elmúlik :) köszönöm a segítséged, remélem te már gyógyuló félben vagy
2013. ápr. 11. 21:49
 3/4 A kérdező kommentje:
végre 2. nap után azt tudom mondani, hogy enyhült, bár ez még csak a reggeli ürítés volt...remélhetőleg gyógyulófélben van, bármennyire is marja még. Vettem lidocain kenőcsöt, de semmit se ért sajnos :) szóval ha valakinek hasonló problémája lesz, azt nem feltétlen ajánlom, mert nem enyhítette sajnos
2013. ápr. 13. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Szépen meggyógyult. már nem fáj,már 2hetes a baba.remélem te is jobban vagy már.
2013. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!