Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám végre megszüntet...

Hogyan tudnám végre megszüntetni a problémát? (gyakori vizelés)

Figyelt kérdés

Már lassan 3 hónapja van ez a problémám. Ha elmegyek itthonról, mindig vizelési ingerem van. Hiába megyek el wc-re utána pár perccel már rögtön megint érzem az ingert, hogy pisilnem kell. Mostanra már megtanultam valamennyire kontrollálni a dolgot, és szabályozni, hogy mikor menjek. (suliban pl csak minden 2./3. szünetben...) De ez akkor sem jó így. Január elején alakult ki ez a dolog. Valószínűleg felfáztam és utána pszichésen bennem maradt ez a dolog, hogy mikor tudok elmenni wc-re. Hogyan szüntethetném meg ezt a dolgot? Már nagyon zavar. Nem vagyok egyébként egy lelkileg labilis/stresszes ember.

Itthon nincs ilyen problémám, csak ha kimozdulok itthonról.

Mit javasoltok?

17/F



2013. ápr. 3. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsö lépésként menj el urulógushoz kivizsgáltatni magadat, mert lehet valami krónikus vagy kikezeletlen betegség a háttérben.


Ha ez negativ, akkor is orvos tud segiteni megfelelö tréninget ajánlani, hogy a rossz kondiciónálást meg lehessen szüntetni.

2013. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vizeletvizsgálaton már voltam, és minden érték teljesen normális volt. És biztos, hogy pszichés eredetű, mert itthon, nyugodt körülmények között nincs ilyen problémám, csak ha elmegyek itthonról. Ezért magára a pszichés betegségre szeretnék valami gyógymódot. Esetleg nyugtató segítene? Vagy bármi ötlet?
2013. ápr. 3. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!