Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha figyelmetlenségből 7...

Ha figyelmetlenségből 7 hónapja lejárt gyógyszert vettem be (Cataflam) akkor milyen bajok lehetnek belőle?

Figyelt kérdés
Tegnap este erősen belázadtam és csak ez volt itthon. Kicsit késő volt már és csak később vettem észre,hogy már 2012 augusztusába lejárt HIVATALOSAN.

2013. ápr. 12. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mostanáig nem lett, akkor már nem lesz semmi, persze ha lejárt, akkor gondolom már nemigen volt hatóanyag benne, így biztosan nem hatott a lázadra, megjegyzem nem is arra való.
2013. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát sajna nem volt más itthon,a betegtájékoztatóra meg fel lett tüntetve hogy lázcsillapításra is jó ,úgy hogy nem volt választásom. Végülis reggelre jobb lett ,bár akkor lehet nem amiatt :)
2013. ápr. 12. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!