Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A TB támogatja az elálló...

A TB támogatja az elálló fülek műtétjét? Az egyik fülem elálló és nagyon sok lelki problémát okoz.

Figyelt kérdés
vagy csak plasztikai magánsebészhez mehetek a problémámmal? Előre is köszönöm!

2013. ápr. 16. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem támogatja, mert ez nem betegség. Én úgy tudom, hogy pl. mellkisebbítést támogathat bizonyos feltételekkel, mert az pl. hátfájást, gerincproblémákat okozhat, de a fül "csak" kellemetlen, bajt nem okoz.
2013. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legújabb információm (nem ellenőrzött infó), hogy 18 éves kor alatt ingyen is végeznek fülplasztikát, csak olyan orvost kell találni, aki állami kórházban orr-fül-gégészként is praktizál.


Mivel én már bőven elmúltam 18, így csakis magánorvos jöhetett szóba, de ő meg is csinálta nagyon jól!

2013. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem adnád meg privátban az e-mail címed? Szeretném megműtetni és túl lenni rajta mert sok mindenben hátráltat és sok szomorúságot okoz nekem ez a probléma. Az e-mail címed csak azért kellene, hogy elmeséld kinél voltál és hogyan zajlott maga a műtét és utána... Én is elmúltam már 18.
2013. ápr. 16. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A nemi átalakító műtétet támogatja, mert az lelki problémákat okoz. Az elálló fül is okoz lelki problémákat, és egyszerűbb, mint a nemet megváltoztatni.

Ne keressünk logikát a magyar ellátórendszerben!

2013. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ha ez tényleg így van, akkor... no komment.
2013. ápr. 16. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!