Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Epekő műtétem lesz. Tetováltat...

Epekő műtétem lesz. Tetováltatni lehet előtte vagy utána 4-6 héten belül (amíg gyógyul) szabad?

Figyelt kérdés

Még nincs időpontom a műtétre, csak tetoválásra, május végére. És nem tudom mennyi idő után szoktak adni időpontot a műtétre, van-e okom aggódni... ha ma derítették ki hogy van epekövem.

Csak azért mert már nem szeretném megint elhalasztani, fél évet vártam rá.. azért valamennyire szerintem érthető.


köszönöm szépen a válaszokat.



#tetoválás #epekő #tetoválás után műtét #műtét tetoválás #epekő műtét tetkó
2013. ápr. 16. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze a kettőnek egymáshoz, azért nem halasztanak egy epekő műtétet mert előző nap varrattál magadra valamit.
2013. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt én is úgy gondoltam, de műtét után hogy lehet-e, vagy az túl sok sokk lenne a szervezetemnek?
2013. ápr. 16. 19:56
 3/6 SzilKa ***** válasza:
Idealis lenne, ha a ket dolog kozt legalabb ket het telne el. A tetovalas es a gyogyulasa is elegge lestrapalja a szervezetedet, illetve ha a mitet lenne elobb es a tetovalas utana, akkor meg jobban is fajhat a tetovalas es nehezebb lesz a gyogyulas is, ez ervenyes barmikor, ha nem vagy 100%-osan egeszseges, vagy ha menstrualsz (felteve hogy lany vagy).
2013. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a hasznos választ. akkor már csak annyit kérdeznék még, hogy ha esetleg mégis a műtét után mennék tetoválásra, elkell telnie annak a 4-6 hétnek utána? vagy csak az a két hét? mivel hogy annyi ideig kell betegállományban lennem. és igen, lány vagyok
2013. ápr. 16. 21:07
 5/6 SzilKa ***** válasza:

Minel tobb ido telik el, annal jobb, de legalabb ket het legyen a ketto kozt.


Egy tetovalo

2013. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2013. ápr. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!