Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Én az altatás utáni élményetek...

Én az altatás utáni élményetekről szeretnék érdeklődni. Műtét előtt állok és akarom megtudni hogy ti mit tapasztaltatok utána? Csak az írjon akit tényleg műtöttek altatásban.

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt egy nagy műtétem egyszer. Nagyon féltem a műtőben, mikor megláttam a bemosakodott, zöld öltözékben, kesztyűs kézzel hadonászó operáló orvost. Egy szót sem szólt hozzám, pedig ha szólt volna egy-két nyugtató szót, nem úgy ébredek, ahogy. A műtőből kitolva égtelen jódlizásra lettem figyelmes. Naná, hogy az én hangom volt... Nyilván megszorult bennem a félelem és így öltött testet.
2013. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez most komoly?:)

egyszer altattak már de kicsi voltam nem emlékszem hogy mit reagáltam,de csak reménykedni tudok,hogy semmi vicceset! :)

2013. márc. 29. 12:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Világosan emlékeztem szituációkra, hogy küldtem haza a páromat, meg megmagyaráztam a szobatársaknak, hogy sok a dolga otthon. Valójában nem ez történt, csak azt hajtogattam ne menj el, meg, hogy fáj. Később a doki mondta, hogy nagyon korrektül kommunikáltam vele, de tudja, hogy nem emlékszem semmire. Valóban. Kb. 2 órás műtétem volt.
2013. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Így történt, ahogy leírtam. Abszolute nem tudtam volna befolyáolni ezeket a hangokat. Szinte ezzel ébresztettem fel magamat. Ha előtte a doki egy kicsit is megnyugtat, nem szorult volna belém ekkora félelem.
2013. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudom max 30perces műtétre számitok aztán majd eldöl,de hát az altatás az altatás.Kicsit félek tőle,meg hogy mi lesz utána..
2013. márc. 29. 14:41
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Volt mg egy kisebb műtétem. Altattak, de nem volt tubus. Ez 15 percig tartott. A kórtermi ébredésre emlékszem. telefonáltam a rokonságnak. Annyi, hogy a telefonálás sorrendjére rosszul emlékeztem.
2013. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Engem már altattak...semmit nem éreztem, csak szudítottam egy picit, és mire felébredtem már semmi fájdalom ;)
2013. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem aktuális már,de leírom én mit taoasztaltam. Kb 3x altattak. Az elsőnél arra keltem,hogy iszonyatosan sírok(14éves voltam) a másodiknál hogy nagyon fáj a torkom (15) az utólsón semmi extra :D
2018. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!