Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az SZTK-ban mennyibe kerülnek...

Tebe kérdése:

Az SZTK-ban mennyibe kerülnek a fogászati kezelések? Gyökérkezelés, korona, fogpótlás ilyenekre gondoltam.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A fogmegtartó, konzerváló kezelések ingyenesek mint a gyökérkezelés, tömés és a fogkőlevétel. Ja és a húzás is ingyenes.

A többiért fizetni kell, de az OEP támogatás azért jócskán csökkenti az árukat. A magándoki sokkal többe kerül.

2013. ápr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors választ.Meg lehet nézni az OEP árait valahol?
2013. ápr. 23. 02:01
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok...

Minden rendelő ajtaján ki van írva az ár, mert kötelesek kitenni tájékoztatásul.

Fényképezd le és akkor tudsz kalkulálni előre.

Ha jól tudom akkor helyenként lehetnek eltérések, mert az önkormányzatok is támogathatják a kerületi fogászati ellátásokat. (Nálunk a gyerekek HPV elleni oltása is ingyenes több gyerekoltással együtt, pont azért mert fontosnak tartották őket.)

2013. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fentebb már talán linkelték, de így lehet megtalálni az éppen aktuális díjakat.


Google: oep fogkódlista


Itt az első találat. Meg kell nézni a dátumot, hogy mikortól érvényes. Legalul van, hogy milyen kategóriák vannak és az szerint milyen ellátásra vagy jogosult. A '01'-es a 18 év feletti magyar állampolgár TB támogatással.

2013. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!