Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogpótlás előtt állok, de...

Fogpótlás előtt állok, de addig mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, gyökérkezelt fogamról a tömés letört, és sajnos elég nagy mértékben hiányos az a fog. Orvosom azt mondta, hogy csap+korona kellene rá, 35,000ft. Árakat nem tudom, így egyelőre azt mondtam, hogy nincs rá keret jelenleg (igaz is).

Biztosan csinálok valamit a fogammal, mert nagyon nem szép, mondjuk csak belül van letörve, de kitudja meddig bírja ki.


Kérdésem, hogy meddig tartható ez az állapot? Most rakott bele egy tömést, de azt mondta hogy ne ijedjek meg, ha kiesik (én kértem meg, hogy rakjon bele valamit). Ha kiesik, akkor mennyi időm van hátra, hogy megcsináltassam a fogam? Történhet e valami baj, ha így marad egy kis ideig, akár hónapig? Mert ugye nyitva van, és mehet bele mindenféle nemodaillő dolog (étel, stb.).



2012. okt. 19. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fogpótlást szeretnél előbb ki kéne húzatni azt a szerencsétlen fogat! 35 ezerből már sztem egész jó kis beépített fogat kapsz. Azt is csak 2-3 hónap múlva csinálják, mikor már rendesen íny képződött a lukban. Szóal addig még van időd gyűjtögetni.
2012. okt. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35 ezerből csak koronát kap, plusz csapot. a beépített fog 100 körül kezdődik. és nem biztos, hogy nem lökődik ki.
2012. okt. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csap + korona, viszont hogy ne legyen semmi gyulladás, vagy fájdalom, (egyáltalán elképzelhető az ilyen?) szóval nem terveztem be most ilyen mértékű kiadást. Várhatok akkor vele szerintetek?
2012. okt. 19. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!