Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nőgyógyászatra szeretnék...

Nőgyógyászatra szeretnék menni a 11. kerületben szakrendelésre (SZTK). Tudtok valakit ajánlani? (nem szülés, hanem egyéb vizsgálat céljából)

Figyelt kérdés

Ezek közül az orvosok közül tudok választani, nagyon érdekelnének a tapasztalatok velük kapcsolatban.

Dr. Balogh Tibor

Dr. Debreczeni Attila

Dr. Jeney Krisztina

Dr Nyulasi Gábor

dr. Prijadi Josdi

Dr. Tamási Ferenc

Dr. Zsigmond Tamás

Nemrég költöztem ide, és nőgyógyászati gondjaim jelentkeztek. Olyan orvos kellene, aki nem küld el annyival, hogy menjek magánrendelésre, mert arra nincs keretem. (gondolom a jövőben is ahoz fogok mindig kerülni, akihez először mentem) Szívesen veszem a véleményket. (19/L)



2013. ápr. 23. 08:06
 1/1 anonim válasza:
Pár hónapja én is szerettem volna utánanézni ezeknek az orvosoknak, ill. elmenni a XI. kerületi szakrendelésre, úgyhogy beütöttem a keresőbe egyesével a neveket, és szinte mindegyikre jött ki fórumtalálat (vagy itt, vagy a Nők Lapja Cafén). Ezt a módszert ajánlom Neked is, és bár nem szeretnélek elbizonytalanítani, de eléggé vegyesek a vélemények. Én végül emiatt nem a XI. kerületibe mentem (hosszú ideje tartó problémám van, és 100%-ban biztos akartam lenni benne, hogy végre hozzáértő kezek közé kerülök), hanem egy kedves barátnőm ajánlására a XXII. kerületibe.
2013. ápr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!