Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van aki Amerikában hordta ki...

Van aki Amerikában hordta ki a gyerekét és ott is szült?

Figyelt kérdés

Tudna nekem segíteni,leírni,hogy ott milyen vizsgálatok vannak?

Előre is köszönöm! :)



2013. febr. 28. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy távoli ismerösöm van kint, pont egy idöben voltunk terhesek. Nekji is szinte ugyan azok vannak mint Mo-n.

De tegnap néztem egy amerikai orvosos filmet és abban is pont ugyan azokat a vizsgálatokat mondták mint ami nekünk van. (habár én Németországban élek, de itt is ugyan azok vannak).


12 hetesen a Down és más genetikai betegségeket szürnek UH+vér

Ha ez rossz akkor Magzatvíz vizsgálat

Ha valakinek nagyon idokolt akkor 16 hetesen AFP, de ezt itt nem ajánlják csak nagyon indokolt helyzetben

20 hetesen teljese belsö szervi UH. farkastorok, szívpróblémák, stb...

Aztán ajánlott a toxoplazmozist nézni, vércukrot, és a végén a streptokokkus B-t.

vagy is mint otthon.

2013. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Amerikában szültem mindkét gyerekemet. Igaza van az első válaszolónak, kb. ugyanolyan vizsgálatok vannak, mint itthon. Császár után 2 éjszakát töltöttem a kórházban, utána mehettem is haza.
2013. febr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az apám él kint és most terhes a felsége és már a 32. héten járnak és még nem volt terheléses cukor vizsgálata.
2013. febr. 28. 08:24
 4/6 anonim válasza:
Anyukam most szult nem regen (18 vagyok) itt kinnt Amerikaban, mivel a ferje ide valosi. Hat meg kell hogy mondjam, az orvosok nagy kalap szarok. Csak a penz erdekli oket. A doki nem csinalt csaszarmetszest es ezert eltort a kulcscsontja szegeny kistestveremnek. Utana a pofatlanok kikulted egy huszezer (!!!) dollaros csekket. Meg szerencse, hogy volt biztositasunk mert kulonben a hid ala mehettunk volna. A dokik nem sokat tudnak, csak annyit hogyan kell a penzt szamolni. Ha van kerdesed, nyugodtan kerdezz.
2013. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából csak ez lenne,hogy Amcsiban nincs terheléses cukor vizsgálat?
2013. márc. 1. 06:18
 6/6 anonim ***** válasza:
hogy vagy te és gyermeked azotaM
2021. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!