Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jar a tamogatas felnottkent...

Jar a tamogatas felnottkent az asztma utan?

Figyelt kérdés
24 eves vagyok,6 eves korom ota asztmas.Szamtalanszor voltam gyerekkent szanatoriumban,korhazban az asztma miatt.Egesz halom korhazi zarojelentesem,orvosi papirom van.Ismerosom kislanya 10 eves,o most kapta meg az emelt osszegu csp-t az asztma miatt.Tesoja mar elmult 18,amikor szinten asztmajarol szolo papirokat beadta vhova es megadtak neki a tamogatast,es o neki nem kellett szakertoi bizottsag ele mennie.Nos nekem is van egy eleg komoly asztmam,5 fajta gyogyszert kell szednem naponta.En jogosult lehetek a tamogatasra?Nem akarok eloskodni az allamon,dolgozok meg minden,de ha mar jarna,akkor igenybe vennem.Valaki ilyen helyzetben jartas? kĂśszi
2013. ápr. 24. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Én gyerekként sem kaptam semmi plusz támogatást az asztma miatt...
2013. ápr. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!