Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha máshol van bejelentett...

Ha máshol van bejelentett lakcímem elmehetek abban a városban tüdőszűrőre ahol dolgozom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy kisvárosban dolgozom és sokáig itt is éltem papíron is ( a mai napig itt lakom, két hét múlva költözöm kb, de a lakcímem már egyéb okokból december óta az új házunkra szól). Itt mindenki ismer,de az lenne a kérdésem,hogy jöhetek e ide tüdőszűrésre (kényelmesebb lenne, nem kellene kivennem szabit) ha már a lakcímkártyámon más település van? Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 25. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak úgy oda nem mehetsz, de ha a doki ad beutalót oda, mert mondjuk ő azokban jobban megbízik vagy az valamivel speciálisabb akkor mehetsz oda is ha gondolod.

De csak úgy nem működik az hogy besétálsz és ennyi.

Minek kell a tüdőszűrés? Ha orvosihoz kell vagy az orvosod kéri akkor beszélj vele hogy neked úgy könnyebb lenne mert tudtommal beutalóval meglehet oldani ahogyan már írtam.

2013. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak itt ahol dolgozom,most van az éves tüdőszűrés (illetve jövő7en lesz). Ahova meg költözöm erre vonatkozó infót nem találtam a honlapon,hogy mégis mikor lenne. Nem olyan fontos, de gondoltam megejtem,ha már kimenőt is kaptunk rá a kollégáimmal a vezetőségtől..:)

Köszi a választ.

2013. ápr. 25. 15:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Na elmentem és szó nélkül megcsinálták. Az egy körzetbe tartozó települések díjmentesen mehetnek a körzeten belül bármelyik településre.
2013. máj. 30. 15:45
 4/4 anonim válasza:
Nem mehetsz el.
2019. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!