Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek mit csináljak? 14...

Szerintetek mit csináljak? 14 éves voltam júliusban, és tavaly december óta fáj a fejem. Már minden vizsgálaton voltunk, minden negatív, az orvosok nem tudnak semmit. De egyre rosszabb! Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Már nagyon rossz, főleg hogy tavaly (hetedik év vége) is beleszámít már a továbbtanulásba, és sokat rontottam! Nem szeretném ha idén nyolcadik félévkor is ez miatt kéne rontanom, de már nem birom! Egyre rosszabb! Semmire nem tudok koncentrálni, nagyon sokszor ideges leszek a legapróbb dolgokért! Legutobb tesin futottam egy kört (200m) és elájultam, pedig elötte atletizáltam, futó voltam! Azóta nem is tesizhetek. Már nem tudom elviselni, ha valaki volt már így, vagy esetleg tudna segíteni az írjon!
2009. szept. 27. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az okát mindenképpen ki kell deríteni, ha nem juttok semmire az orvossal, akkor másikat kell keresni. Addig kell utánajárni, amíg valaki segíteni nem tud. Szemészeten is voltatok? Az is szokott fejfájást okozni. Jobbulást!
2009. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy vérszegény vagy? atól lehet az ájulás. Nekem is volt sokáig fejfájásom, elvileg a stressz miatt, kaptam valami gyógyszert és elmúlt. Fejfájás szakorvosnál voltunk
2009. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Már ne is haragudj, de a problémádon CSAK ORVOS tud segíteni!!!


Tessék elmenni a háziorvosodhoz, ő ad megfelelő beutalókat kivizsgálásokra.


Tudod, ha az én kislányom lennél, akkor nem nyugodnék abba bele, hogy "nem találtak semmit", mert továbbra is fáj a fejed... Akkor elmennék másik orvoshoz, vagy ÚJRA a háziorvoshoz, tessék küldjön másik kórházba!!!


A fájdalom mindig egy jelzés a szervezettől, hogy valami nem stimmel.


Itt mi nem tudunk rajtad segíteni, bármennyire is szeretnénk. :-[

2009. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Fejfájásambulancia, el kell menni. Egyébként van olyan weblap, hogy [link]

Lehet, hogy pszichés oka van, stressz. Meg kell figyelni, hogy mikor fáj, milyen az idő, mit csinálsz éppen, mit eszel stb.

2009. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!