Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tüdőszűrésen, szólítanak név...

Tüdőszűrésen, szólítanak név szerint vagy az megy először aki akar? (Mármint az öltözőben szólnak e) még nem voltam tüdőszűrésen

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy szólítottak, hogy mikor mehetek az öltözőbe, aztán ott picit várni kellett, és ott is szóltak, mikor mehetek be a vizsgálóba.
2013. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindig név szerint szólítanak érkezési sorrendben. szép is lenne ha az megy be aki gondol egyet és épp egy fiatal lány van bent és be megy egy férfi.
2013. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az öltöző részén szólítanak e azt kérdeztem 2. hozzászoló :) csak gyorsan túl akartam lenni rajta aztán azt hittem h aki előbb levetkőzik az megy be előbb
2013. ápr. 30. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Név szerint szólítanak, úgyhogy felesleges idejekorán pucérkodni.
2013. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Székesfehérvár: kartonozóban ha végeztél mondják, hogy mehetsz a vetkőzőbe, melyből van külön női és férfi. Ott kinyitja az eü. dolgozó az ajtót és mondja, hogy lehet jönni sorban egymás után.
2013. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!