Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az állam visszamenőleg is...

Az állam visszamenőleg is fizeti a TB-met, vagy azt nekem kell?

Figyelt kérdés
Szeptemberben regisztráltam be a munkaügyi központba, de akkor senki nem említette,hogy van rá lehetőség,hogy az állam fizesse a TB-met. Két hete voltam beadni a kérvényt, meg is ítélték, hogy jogosult vagyok rá. A kérdésem, hogy visszamenőleg is kifizetik a TB-m, vagy azt nekem kell rendezni? Ha bemegyek a NAVhoz, és kérek rá részletfizetést, megadják?
2013. máj. 2. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg nem fizeti az állam, de nem csinálnak belőle ügyet, csak kérd a csekket részletre és akkor a fizetés mellé az elmaradást is fizetned kell ha jól tudom havi 6500 Ft körül van. Persze jobb ha fizeted nehogy behajtsák rajtad ha arra kerülne a sor.
2013. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!