Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szegeden hova mehetek TB-alapo...

Szegeden hova mehetek TB-alapon endokrinológushoz? Rákerestem neten, de a régi SZTK-ban és az I. -es belgyógyászati klinikán is van rendelés. Sándorfalvi vagyok.

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mehetsz bármelyik helyre, én sem szegedi vagyok, de voltam már mindkét helyen. :)

A régi SZTK-ban óra-perc alapon is van előjegyzés, de még így is sokat kell várni, a vérvételért meg megint végigülheted a sorodat. A klinikán viszont csak nap szerint van előjegyzés, de így sem vársz többet, mint az SZTK-ban, viszont itt a vérvétel megvan 2 perc alatt, átlagban fél óra alatt végzek.

Tehát szerintem a klinikával sokkal jobban jársz. :)

2013. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Viszont beutaló mindkét helyre kell és sajnos hónapokat kell várni, mire első alkalommal bejutsz. :-s
2013. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jaj de örülök, hogy máris kaptam választ, köszönöm szépen! :)

Azt tudom, hogy sajnos hónapokat kell várnom, mondta a házi dokim, csak azt nem kérdeztem meg, hogy hova menjek. :/


És dokit esetleg tudsz ajánlani? Akkor ezekszerint az SZTK-ból átmentél a klinikára? Miért? Rossz volt az orvos? Vagy a várakozás miatt? Miért jársz dokihoz? És pontosan mennyi a várakozási idő?

Bocsi a sok kérdésért, csak fogalmam sincs a dolgokról. :$

2013. máj. 3. 20:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Dr Csajbók Éva
2013. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A klinikára szeretnék akkor menni, ő ott rendel? :) :)
2013. máj. 3. 20:23
 6/12 A kérdező kommentje:

Rákerestem, de túl sok mindent nem találtam, csak hogy gorillalesre utazott Afrikába. :DD

Megkérdezhetem, hogy mivel jársz hozzá??

2013. máj. 3. 20:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Te tényleg nem aprózod el a kérdéseket. XD


És dokit esetleg tudsz ajánlani?

Én Magony Sándorhoz járok, nagyon kedvelem. Eddig csak jó tapasztalatom van vele, mind orvosilag, mind emberileg. Ha kérdezel valamit, normálisan és hosszan válaszol, közben többször visszakérdez, hogy érthető-e, alaposan "körbemagyarázza" a dolgokat, nem csak odaböfög 2 szót válasz gyanánt. :)

Ja, és állandóan vigyorog (kivéve ha nagy gáz van xD), ami nálam alapból pluszpont, mert megnyugtató. :D

A vizsgálatokért sem nekem kell könyörögni, amit indokoltnak lát, arra minden további nélkül elküld.


A többi dokit nem ismerem, de az öreg nénik ódákat zengenek még a Sepp Krisztiánról. :DD



Akkor ezekszerint az SZTK-ból átmentél a klinikára?

Igen. :P


Miért? Rossz volt az orvos?

Nekem nagyon nem jött be. Megnevezni viszont nem fogom, hogy kinél voltam, mert sokan istenítik. Lehet, hogy csak rossz napja volt, amikor nála voltam, bár nekem alapból nem tűnt egy alapos dokinak.


Miért jársz dokihoz?

Hát, ezt nem hoznám nyilvánosságra. :D Ha nagyon érdekel, priviben megírom.


És pontosan mennyi a várakozási idő?

Nem tudom, az SZTK-ban 2,5 hónap volt talán. A klinikán passz, mert Magonynak már a magánrendelése mentem, aztán onnan keveredtem át a klinikára.

2013. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! =)

Írtam privit! :)

2013. máj. 3. 23:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is Magony doktor urat ajánlom :)
2013. máj. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Akkor hétfőn kérek is hozzá időpontot. =)

Remélem tud segíteni, 4 hónapja folyamatosan (+12 kg ) hízok és szinte szakállam nőt. :/

2013. máj. 4. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!