Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Segítség, paypalon régebbi...

Segítség, paypalon régebbi kártyámról rendeltem ebay-en, meg fog attól még jönni a csomag? (többi lent)

Figyelt kérdés

(előtte még tisztázzuk: 2-3 hónapja van paypalom, rendeltem ebayról, meg is jöttek a dolgok, tisztába vagyok az ebayal (már amennyire) )


Na szóval, az a gond, hogy épp ma járt le a kártyám. Bementünk a bankba, adtak újat, ezért meg is változott a szám a kártyámon. Mivel ebay-ről szoktam rendelni, ezért most gondban vagyok. Pár órája szerettem volna valamit rendelni ebay-ról, rá is mentem, hogy megvegyem, de amikor a vásárlásnál bejelentkeztem a paypal fiókomra, kiírta, hogy adjam meg a kártyám lejárati idejét. Na meg is adtam, de nem fogadta el, bajlódtam vele, de nem sikerült, le is tojtam. Ezért paypalon hozzáadtam egy új kártyát. Megadtam az új kártyám számát, beírtam a 4 jegyű kódot, levontak 1 eurót (Szlovákiai vagyok). Na minden megvan most már, ebay-en megrendeltem azt, amit akartam, vásárlásnál már az új kártyám utolsó 4 számát írta ki, szóval meg is rendeltem. Na de akkor a lényeg, amit szerettem volna kérdezni: Ha még a régebbi kártyámról van 3-4 rendelés, ami nem jött még meg, de már jövő héten talán itt lesz, akkor attól még nem lesz semmi gond, hogy már új kártyámot használom paypalon? Válaszokat előre is köszönöm :) (bocsi hogy hosszú voltam, ha valahol esetleg nem értitek, akkor írjatok)



2013. márc. 8. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, ~1 hónapig tengődik a csomagod valahol a nagyvilágban. KIFIZETTED. Akkor szerinted mégis ki fog annak utánanézni, hogy nem járt-e le a kártyaszám? És főleg, MIÉRT nézne utána bárki is? Kifizetted, feladták, megjön, örülsz.
2013. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké, köszi :) ... egyébként miért van az, hogy még nem vették le a pénzemet a számlámról? már rendeltem sok dolgot, azonnal fizettem, néhány meg is jött, de az interneten megnéztem a számlamozgásomat meg ezeket, ott kiírta hogy paypalon keresztül az ebayes felhasználó vett le pénzt, csak a pénzem mindig ugyan annyi :O
2013. márc. 9. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!