Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » EEG vizsgálat - nem együttműkö...

EEG vizsgálat - nem együttműködő (demens) személy esetén milyen módon?

Figyelt kérdés

Epilepszia kizárása céljából szükséges EEG vizsgálat, olyan személynél, aki nem akar/nem tud együttműködni ebben (demens).

Lehetséges-e altatásban, vagy nyugtatóval?

A gyógyszer befolyásolja-e a vizsgálat eredményét annyira, hogy értékelhetetlen legyen?



2013. máj. 5. 01:06
 1/2 vivike082992 válasza:
Én epilepsziás vagyok nekem is volt egy pár EEG és nem vagyok benne biztos de valószínűleg nem lehet altatásban vagy nyugtató hatása alatt nem úgy reagálna mert az agyi tevékenységet vizsgálják hogy hogy reagál az ingerekre a folyamatosan szedett gyógyszerről meg tájékoztatni kell az orvost.Minden jót kívánok.
2013. máj. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy lehet, mivel a nyugtatók és altatók is megváltoztatják az EEG-t.
2013. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!