Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 3 eves kislanyom azt allitja...

3 eves kislanyom azt allitja lenyelt egy kis mozaik csempe darabot de nem biztos. Ultrahang rontgen nem mutatta ki de attol meg ott lehet. Nincs rosszul nem faj semmije. Ez azt jelenti nem nyelte le?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
ha se uh se rtg nem mutatja ki akkor csak kamuzott. ebben a korban szoktak a gyerekek kitalálni dolgokat.
2013. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém azt mondta hogy az 1000es Cvitamint nyelte le, és megmutatta, hogy milyen óriási volt. Valóban bevette a szájába, mert véletlenül nem néztem rá, de kiköpte, mert savanyú volt neki. (megtaláltam a darabkáit) A csempedarabot nem mutatja ki a röntgen, mert nem fém.
2013. máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha le is nyelte, akkor az nagy valószínűséggel magától távozik, vagy már távozott is. Főleg ha semmi panasz, és még az UH, RTG sem mutatja ki. Figyeld még egy hétig, hogy van-e valami szokatlan, pl. erős hasfájás, görcs, hányás stb és akkor vidd vissza orvoshoz, de ha nincs semmi, akkor az már nem okoz gondot. Ha csak fantáziálta a dolgot, akkor meg pláne. Ismertem olyat aki egy hegyezőt nyelt le, semmi baja nem lett.
2013. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!