Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » S. O. S 14 éves lány vagyok...

S. O. S 14 éves lány vagyok Vérrög van a térdemben és részleges szalag szakadásom van. Egyedül vagyok itthon 4 napig. Reggel felkeltem és kiroppant a térdem. Sokkal jobban fáj és jobban fel van dagadva. Már jegeltem is, de csak rosszabb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy egyedül vagy? szólj vkinek a környezetedbe (szülök, rokon) és menjetek el a dokidhoz.
2013. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindez nemrég volt egy ismerősömnél is. Gipszet kapott, véralvadásgátlót. Ha pedig olyan helyzetben vagy, hogy magadat kell ellátni, nem kell arra a lábadra állni, ami sérült. A mostani helyzet miatt pedig orvoshoz kell visszamenni.
2013. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azért vagyok egedül mert anyum dolizik éjfélig és én akkor már alszom.és nem tudok senkinek szólni,mert olyan környéken élek ahol nem foglalkoznak senkivel
2013. máj. 8. 13:03
 4/8 A kérdező kommentje:
igen tudom nekem is be volt gipszelve.Csak a suliban megrugták és OMSZ szálitott a korházba 1 napig benn voltam és a hétre kiírtak és most meg ez történt :( holnap kell vissza mennem dokihoz de nem is tudok ráálni a lábamra az a szerencse,hogy apával megyek de 50 lépcsöt kell megtennem.Holnapig mit tegyek h ne fájjon annyira?
2013. máj. 8. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Kihívod az ügyeletes orvost, vagy hívod a mentőket, elmondod mi a bajod és majd eldöntik, mit tesznek.
2013. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudok ügyeletes orvos teloszámot
2013. máj. 8. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Ott a net előtted. beírod a lakhelyed és azt, --orvosi ügyelet--
2013. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 8. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!