Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek a rosszabb?...

Szerintetek kinek a rosszabb? Aki megy, vagy annak aki itthon marad?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozik a párom,hamarosan mi is követjük öt a gyerekünkkel.Ez tök jó,de addig is nagyon megszenvedjük mindketten.Én minden alkalommal magam alatt vagyok amikor visszamegy (most is éppen ez a szitu,alig 2 órája,hogy visszaindultak).Más is igy van vele,vagy csak én vagyok ennyire érzékeny? 4 hetente jár haza,de én ezt az időszakot végig szenvedem.Tudom ,hogy neki is rossz,sőt rosszabb,hiszen ő van idegenbe nélkülünk... de akkor is.Minden elismerem,akik már hozzászoktak ehhez és rutinosan,erősen kezelik ezt a helyzetet.
2012. febr. 19. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annak rosszabb aki marad.

Főleg ha maga választotta aki megy azt hogy hova megy és mit csinál. Ettől még neki is rossz a hiányotok, de mégis van célja, van elfoglaltsága, amit értetek tesz, és ez hajtja, míg te otthon maradsz a szokásosban.

2012. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig annak a rosszabb, aki marad. Mert a megszokott környezetből hiányzik az, aki elment. Az itthoni mindennapokból. A távollévőnek új kihívásokkal és az új körülményekkel kell megbirkóznia, nincs kapacitása még arra is, hogy a honvággyal foglalkozzon, legfeljebb este, de addigra már úgy elfárad, hogy örül, ha alhat. Annak a nehezebb, aki marad , de neki meg az a feladata, hogy vigyázzon magára, hogy minden rendben legyen (testileg, lelkileg) addig is, mire újra egyesül a kis család. Nem könnyű helyzet, de valamit valamiért. Az élet ilyen.
2012. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

annak rosszabb,aki marad.a másikat lekötik az új élmények, nem csak vár, hamarabb telik neki az idő.


viszont neked legalább van mire várnod, nemsokára költöztök ti is :)

2012. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is annak rosszabb, aki marad.


Amig taavkapcsolatban eltunk, tobbszor volt, hogy haza latogattam, s mikor vissza kellett jonnom, az nem volt olyan veszes, mert ut kozben sok mas elterelte a figyelmem, es itthon pedig minden vissza allt a megszokott kerekvagasba, egy kiados alvas utan.


Amikor a parom latogatott meg, es haza kellett mennie, az volt a legrosszabb.

Elkisertem a buszhoz, s amikor hazajottem, meg minden ugy volt, ahogy kozosen hagytuk. Az egyutt toltott napokon kattogott az agyam.


Szerintem nem is lehet igazan rutinosan kezelni ezt a helyzetet.

Minden esetre en is arra szavazok, hogy annak a legrosszabb, aki marad.

2012. febr. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!