Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az normális ha múlthét szombat...

Kriszt88 kérdése:

Az normális ha múlthét szombaton vagyis (máj.4. ) kellett volna megjönni és semmi, erre vasárnap reggel pár csepp, aztán megint semmi, de végülis meg jött most szerdán de csak 1 napig! Ez normális?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez normális, vagy forduljak vele orvoshoz, vagy lehet hogy terhes vagyok! Amúgy 24 éves vagyok!

#Csak 1 napig tartó menzesz
2013. máj. 10. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális. Nekem is pont ugyanez van, én is 24 vagyok. Mikor meg kellett volna jönnie, egy napig volt pár csepp, elmúlt, aztán megint, és most mintha megjött volna. Nem tudom, mitől lehet, én terhes tuti nem vagyok.


Szerintem legalább fel kéne hívni az orvost, hogy elmenj-e hozzá.

2013. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál, ma meg valami barnás pecsételés jött, de nem tudom hogy miért. Orvoshoz is csak hétfőn tudok menni!
2013. máj. 11. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!