Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 voltam decemberben, és nem...

15 voltam decemberben, és nem menstruálok már nagyon rég óta.2011 okt 26-án jött meg először, utána még 3szor. Azóta eltelt 14hónap. Nagyon izgulok, h mi van, ha beteg vagyok. Lehet? A súlyom is normális:165cm,52kg vagyok. MIKOR FOG MÁR MEGJÖNNI?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elmenned orvoshoz, lehet, hogy vm hormonproblémád van. Nőgyógyász, aztán endokrinológus lenne a jó sorrend.
2012. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Orvoshoz még véletlenül se menj el!

Kérdezz meg inkább pár dilettáns gyakorikérdésezőt, azok majd biztos meggyógyítanak!

2012. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak kukacoskodás de ha 2011 októberében jött meg utoljára akkor még 12 hónap se telt el nem 14.Menj el nőgyógyászhoz és beszéld meg anyukáddal.
2012. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én a helyedben legkésőbb 2-3 hónap után elmentem volna, de lehet neked van igazad, és sokkal jobb várni 14(!) hónapot, aztán megkérdezni a gyakorin, hogy mikor fog megjönni... -.-"

14... ez még gombócból is sok!

2012. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az teljesen normális, hogy az első időkben rendszertelenül jön meg, vagyis ritkán. Normál és vékony testalkatú lányoknál később áll be a rendszer...

Nekem anno 14 éves koromban jött meg és rá fél évre, majd rá félévre, majd 3 havonta, valahogy így, már nem emlékszem, és olyan 16-17 éves lehettem, mire beállt.

Mások azok, akit nagyobb testűek és már 10-12 éves korban jön meg náluk, ne hasonlítsd magad hozzájuk!


Viszont nőgyógyász nem árt.

2012. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak orvos tud biztos választ adni, és ha van valami baj, csak ő ajánlhat rá gyógymódot!
2012. máj. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Jah és igen, 2010. okt. 26-án jött meg először, és utoljára 2011. márc végén.
2012. máj. 29. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor pláne orvoshoz kell menned, ha már több mint egy éve nem menstruálsz! Minél jobban halogatod, annál több kárt csinálsz saját magadnak!!!
2012. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!