Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezek a haspuffadás tünetei ugye?

Ezek a haspuffadás tünetei ugye?

Figyelt kérdés

már szeptemberben elkezdődött...de akk még nem volt ennyire vészes a dolog

aztán január környékén elmentem dokihoz azzal a panasszal hogy a hasam morog , igen hülyén hangzik, de másként nem tudom mondani, olyan mintha korogna de másként, és nagyon kellemetlen

kaptam quamatel-t, ami nagyon sokat segített két hónapig semmi bajom nem volt. de utána ismét, és most már nem segít semmit.

ráadásul van hogy hányingerem lesz, és rosszul leszek ami sztem ettől van

most már naponta jelen van az is h a hasam morog, meg jóval többször járkálok a mosdóra is. Nem tudom mi ez, és a doki se nagyon tudja ha ez a gyógyszer 2 hónap alatt se gyógyított meg, és a tünetek még rosszabbak lettek.

büfögni viszont nem szoktam , ami tünete a haspuffadásnak ha minden igaz

szénsavas italt viszont sokat iszom, szval ha abba hagyom akk elmúlnak a tünetek ? van rá esély?

igazából ezektől a tükrözésektől meg nagyon félek


2013. máj. 11. 13:09
 1/4 A kérdező kommentje:

ha esetleg lehet hozzá bármi köze , magas vérnyomás miatt januárban meg még 2 hónapig azt hiszem szednem kellett gyógyszert.

jah és 17 éves lány vagyok :)

2013. máj. 11. 13:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Hagyd abba a szénsavas üditõket,mert lehet ez okozza nálad a problémákat.

A másik pedig sok levegõt is nyelhetsz, ha nem mulik el a szénsavas abbahagyás után, menj el belgyógyászati vizsgálatra, ugyanis nem játék.

2013. máj. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szénsavat innivalóval teljes mértékben állj le. Csak is szénsavmentes ásványvizet igyál.

Amúgy gasztroenterológiára kell menni, ha nem jössz rendbe. Oda kell kérni beutalót a háziorvostól. Nekik ez a szakterületük.

2013. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget....itthon kinevetnek ha azt mondom morog a hasam, a válasz annyi h akk egyek...de biztos vagyok benne h vmi nagyon nem stimmel nálam
2013. máj. 11. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!