Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pár hete vásárolt gyógyszereke...

Pár hete vásárolt gyógyszereket - bontatlan dobozok is - amikre már sajnos nincs szükség, ha leadom a gyógyszertárban, megsemmisítésre kerül?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam. Ilyen gazdag az egészségügy? Én is több ezer Ft-ot fizettem a gyógyszerekért, támogatás is van rajtuk rendesen. Nem lehet felhasználni pl kórházakban, szoc, otthonokban, hajléktalanok ellátásában, stb? Van valakinek ötlete, hogy ne semmisítsék meg? Vérnyomás csökkentőkről, cukorbetegség gyógyszereiről, hasmenés elleni gyógyszerekről stb van szó.
2013. máj. 13. 00:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a háziorvost, hogy a bontatlanokat oda tudja-e adni olyannak, akinek szüksége van rá és rossz anyagi helyzetben van.
2013. máj. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt elolvashatod, hogy miért nem vehetik vissza:

[link]

2013. máj. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!