Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Társadalombiztosítás tartozás...

Társadalombiztosítás tartozás elengedése?

Figyelt kérdés
Fél éve nincs munkám, nem fizetem a tb-m(nincs miből). Nemrég be kellett mennem a sürgősségire, ahol elláttak, ott mondták hogy menjek el a navhoz, be is mentem, bejelentkeztem, mondták hogy visszamenőleg is be kel fizetnem a tb-t, kaptam is pár csekket, azonban nem tudom kifizetni. Méltányossági alapon elengedik? Honnan tudok ehhez kérvényt letölteni?Belinkelnétek? illetve ha időközben találok munkát, és később orvoshoz kell mennem, akkor is behajtják arra az időre amíg nem volt munkám?

2013. máj. 15. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán engedik el, viszont a részletfizetést engedélyezik. Hat hónapra az durván 35 ezer ft, ha egy évre kéred, ki lehet fizetni.
2013. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!