Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szeretnék véleményt kérni a...

Szeretnék véleményt kérni a zuglói Kiwa Dental Fogorvosi és Fogtechnikai Magánklinikáról. Volt már valaki náluk? Milyen az ellátás és a beteghez való hozáállás?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 20:53
 1/3 MonarAron01 válasza:
Brutál hely.. Az emberek sírva jönnek ki a rendelőből.. Az orvosok 20cm sugarú flex-el csiszolják a fogat.. Kalapács és véső a foghúzáskor, a tömésnél is kalapácsot használnak.. Szerintem nem érdemes bemenni, rosszabb lesz a fogad, mint volt..!
2013. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagyon jó:) Én egy kedves doktornőhöz járok,aki ott rendel,és remek.Fájdalommentes,mindenről tájékoztat,hogy mi fog történni.Érdeklődik kezelés közben is,nem-e fáj valami,ha esetleg bármi panasz van,másképp csinálja.Régen féltem a fogászattól,de ide szívesen megyek vissza,bármi baj van.Csak ajánlani tudom!:)
2014. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Molnár Áron: Ha hasznos választ nem tudsz adni, legalább hülyeségeket ne firkálj.
2015. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!