Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyöngyösi kórház tapasztalatok?

Hayabusa kérdése:

Gyöngyösi kórház tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretném ha elmondanátok a véleményeteket, nekem szörnyű élmény volt a Bugát Pál kórház.3 hónapos kismama vagyok, vérzéses görcsökkel vitt be a mentő szombaton, hétfő reggelig még csak hozzám sem szólt senki, csak feküdtem.Ellátás siralmas, a nővérek borzalmasan viselkednek, és tényleg le se sz..ják az embert, már bocsánat.Folyamatosan éhes voltam, a párom hozott ehető ételt,nincs wc-papír, műanyag kanál, elfeledkeznek a nővérek dolgokról- pl. reggeli szívultrahang- se egy lázmérés, semmi, de a zárójelentéssel aláíratnak egy papírt, hogy ők mi mindent megtettek érted....
2013. máj. 29. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyöngyösi kórház botrányos! Aki teheti máshova menjen csak oda ne. Felőlük az ember meg is halhat. Én is voltam bent jó párszor sajnos, valóban egyetértek azzal amit írtál, le se szarják az embert, a nővérek arrogánsak és flegmák, az étel ehetetlen, a vizsgálatokat pedig elfelejtik... Én legutóbb a sürgsségire mentem be mellkasi fájdalommal, egésznap a szegycsontom mögött a szivemnél fáájt, hát felháborító volt amit csináltak! Fél 4kor mentem és este fél 8kor jöttem el! Oké, elvégezték amit elkellett, de könyörögöm ha valakinek van egy szívinfartusa v bármi komolyabb, az hagyják ott meghalni? Konkrétan olyan lassúak voltak mint a csiga, a sürgősségi orvos pedig egy beképzelt, goromba, agyonsminkelt 50-60 év közötti öregasszony volt. Minősíthetetlen amit bent csinálnak, és az is Ahogy beszélnek az emberrel. Voltam régebben pécsen is kórházban, hát a két kórházat messziről sem lehet összehasonlítani... Jah... és mégegy élményem van a Bugát Pállal, kb 2éve bevittek mert már 3 hete szédültem egyfolytába, az orvos befektetett 1 hétre, de nem hazudok, EGYSZER SEM jött be hozzám, és azon kívül h infózióra kötöttek, semmilyen vizsgáltatot nem csináltak. Amikor hazajöttem gyengébb voltam mint amikor bementem. Szóval megértem a panaszodat. Sajnos amit ott művelnek....
2013. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek. Miért van az, hogy eddig akárhol jártam kórházban, mindegy miért, mind sokkal humánusabb, és normálisabb volt....? És a Bugát az év kórháza akar lenni. Szánalmas.
2013. máj. 29. 13:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az év kórháza? nevetséges és siralmas egyben... Itt valahogy minden dolgozó olyan negatív, semmihez nincs kedvük, lassúak, és hát szó szerint nem érdekli őket semmi. De azért az ápolók ha már nem erőltetik meg magukat a betegért, legalább a pletykáláshoz értenek. Mert mindig amikor láttam épp nem csináltak mást, csak vihorásztak meg a pasikról tartottak kis előadást, hót nyugodtan. A másik amit nem értek itt, hogy az orvosok is olyan "kedvesek", semmi empátia nincs bennük. Kaptam már egy-két meglepő beszólást Orvostól amin még magam is meglepődtem.. -.-
2013. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elhiszem. Rám, mikor bevitt a mentő, úgy néztek mintha én ütögettem volna a hasam, vagy ilyesmi, hogy bajom legyen. Mintha nem lennék normális....akartam legalább híradót nézni, hogy eltereljem a gondolataim, a nővérpultnál van hatalmas plazma tv, kényelmes kanapé, de nem lehet....azt viszont nem egyszer láttam, hogy ők ott ülnek libasorban, és nézik a Forma-1-et....a kismamáknak nem lehetett, annak sem, akinek lehetett nyugodtan sétálgatni, mert még megérteném, ha nem kelhet fel valaki...szomorú ez.
2013. máj. 29. 14:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tvt nézni a kismamáknak? ezt nem is értem.. kötelező nekik a szobába feküdni? érdekes rendszerük van...
2013. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem kötelező, lehet sétálgatni, ha az egészsége megengedi, de ha véletlenül le akarsz ülni tévézni, akkor egyből úgy néznek mint a véres rongyra, és közlik hogy ne mászkálj. :( A hajam csurom víz volt 2 óra hosszát, mert hűvös volt a kórteremben, kint is szakadt az eső egész nap, hajszárítót viszont tilos használni.
2013. máj. 30. 09:48
 7/13 anonim ***** válasza:
ez hihetetlen, hogy így viselkednek..azt hittem a kismamákkal kedvesebbek, de ezekszerint nem kedvesek ezek senkivel... egyébként ez lesz az első kisbabád?:) Nekem még nincs, de eléggé félek a terhességtől több szempontból is, annak ellenére, hogy fiatal vagyok ( 23 éves) nem szeretném sokáig halogatni a dolgot, de tartok tőle. :( :)
2013. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondoltam, hogy legalább a kismamákra figyelnek, meg azokra akik tényleg komoly problémákkal vannak kórházban, de sajnos nem ez a valóság. Igen, az első. Ezért is esett ez az egész ennyire rosszul, hogy nem tudtam, mire számíthatok, miben tudnék javítani a helyzeten esetleg az evidens dolgokon kívül, stb. Ne tarts tőle, mert én is eléggé aggódó típus vagyok ebből a szempontból, és egyáltalán nem tesz jót tényleg. Igazuk van azoknak akik ezt mondják, hogy a kismamának nem szabad stresszelni, én is érzem egyből fizikálisan. Mondjuk az aggodalmaskodás úgyis megmarad, hogy minden rendben van-e, stb., de tényleg tudni kell megtartani egy egészséges szintet ebben. Nekem nagyon visszaütött a stressz az utóbbi időkben.És előtte sem szabad ezen idegeskedni, mert akkor meg nem jön össze. Nálam is így volt. Míg ezen rugóztam, nem történt semmit, akármikor is próbálkoztunk, aztán jött egy olyan elfoglaltság, mikor nem volt igazán időm ezen gondolkodni, és kövi hónapban már két csíkos lettem. :) És érdekes módon eszembe sem jutott, hogy éppen ettől feszülhet a mellem- nekem ez volt a szinte azonnali, legelső tünet- előtte meg folyton a jeleket kerestem.
2013. máj. 31. 08:56
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben van valami tényleg, hogy amire az ember nagy rágörcsöl az sosem sikerül annyira. Az élet többi területén ezt megtapasztaltam, ami miatt mindig aggódtam, vagy nagyon rágörcsöltem az sosem jött úgy össze, mint amikor már kevésbé " érdekelt" vagy lekötöttem magam és hagytam, hogy a dolgok maguktól alakuljanak. Bár az igaz rám is, hogy nagyon aggódós tipus vagyok, sőt már túlon-túl. Ezen kellene nekem is változtatnom, fölösleges stresszelni bármin is, de majd talán idővel sikerül ennek a taktikáját megtalálnom.:) (remélem) Neked pedig így, hogy ez lesz az első babád, Sok sikert kívánok, Jó egészséget, és stressz mentes, Nyugodt, Boldog hónapokat! :)
2013. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem így lesz. :)
2013. jún. 1. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!