Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lányok/nők! Ti már voltatok...

Lányok/nők! Ti már voltatok FÉRFI nőgyógyásznál vagy sportorvosnál? Ha igen mi történt? Kellemetlenül éreztétek magatokat, vagy csak én éreztem magam úgy?

Figyelt kérdés
Sztorit is írjatok légyszi!

2013. jún. 1. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak férfi nőgyógyásznál voltam még, 13 éve járok. Nem érzem magam kellemetlenül, neki ez a dolga, a munkája. Bízom benne, de vadidegennek is ugyanúgy megmutatom magam, nincs szégyellni valóm, de ha volna se érdekelne, mert orvos.
2013. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

ezt soha nem értettem a csajokban

úgy beszélnek a nőgyógyászról, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, és csak úgy nyiltan mondják, h meztelenül felülnek az ágyra szétteszik a lábukat, majd az orvos felnyúl nekik.

de ha már ismerkedés van, a férfi meg teper mint az állat az elején, h végre lefeküdjenek egymással, akkor meg hirtelen szemérmes lesz, és a barátnőinek meséli h képzeljétek van egy helyes pasi, de nem tudom...h lefeküdjek e vele, pedig nagyon izgat.

na akkor ez hogy vagy csajok?

és ezt nem egy nőnél tapasztaltam az ismeretségi körömben hanem soknál.

2013. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valóban a legtöbb nő nem érzi természetesnek hogy az orvos előtt be kell terpesztened és felnyúl,soknak ez kellemetlen,feszülő érzés,vagy akár fájhat is.Sok nő nem is jár évente szűrésre,vagy éppen tök fusztrált emiatt.Erről a legtöbb csak a legközelebbi barátnőjével beszél.Próbálják elviccelni a helyzetet,azt hiszik akkor könnyebb lesz.A munkahelymen van egy sexmániás,még dicsekedett is(butaságát mutatja)a régi életével,hogy a fél falu,mert ott élt,végig ment rajta,minden évben megy szűrésre,de néha egy-egy mondattal elárulja magát,hogy éljem túl a dokit stb.,amúgy úgy csinál mint ha nem zavarná.De akikkel beszélgettem senki nem veszi természetesnek,nem épp jó érzés nekik.



Kérdező!


Nem te vagy az egyetlen,egyre többen szeretnék ha több női orvos lenne ebben a szakmába,hisz sok tini is néha orvoshoz kényszerül,vagy éppen kislány mert nem jön meg a mensije,vagy túl erős,és sokkal jobb lenne ha női orvos lenne ott és egy kislánynál,kis tininél nem egy férfi előtt kellene levetkőzni és nem az érne a nemiszervéhez,mert ez önmagában is már kellemetlen és megalázó és félelemkeltő dolog ilyen fiatalon,felnőttkorban sem sokall jobb az az igazság.


Sokan érzik így magukat,csak nem mindenki beszél róla.Még sima iskolaorvoshoz sem szeretnek menni a diákok,mert nem akaják hogy esetleg alsóneműre vetkőzve kelljen egymás előtt mutatkozniuk hosszú percekig,vagy hogy éppen más előtt vizsgálják meg és az meglássa őt.Sok nő még felülről sem vetkőzik le szívesen orvos előtt,mindegy milyen orvos is az,csak nem beszélünk róla.Azért női orvos előtt kényelmesebb levetkőzni mint férfi előtt.


De most godnolj bele sok fiúnak (mert pár suliba bevezették,bár a vizsgálaton résztvenni nem kötelező csak nem mondja el nekik senki sem és nem mernek nemet mondani,olyanok mint a birkák és minden elviselnek,lányoknak nagyobb szája lenne az tuti hasonló cipőben)iskolaorvosnál le kell az alsóneműjét is venni,ott állnak tök meztelenül és megnézik a nemiszervüket.Most milyen ciki lenne ha lányként férfi iskolaorvos közölné bugyit is levenni,mert meg akarja nézni(pedig ilyenről is hallottam),csak talán a lányok jobban beszólnak ilyenkor és megmondják nem.

2013. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet, hogy velem van a baj, de én tényleg nem érzem kellemetlennek, ha egy orvosnak "teszem szét a lábam". Szültem két gyereket - akik nagyon nehezen sikerültek, műtöttek cisztákkal, kb. évente volt hüvelyfertőzésem. Szóval eléggé el tudom különíteni a kettőt. Mert míg az orvos lát negyed óráig, fél óráig, addig akivel lefekszem, azzal komolyan gondolom, és legközelebb is vele akarok lenni... vagy nem is tudom, hogy magyarázni, szerintem (nekem) teljesen más a kettő, nem lehet összehasonlítani.
2013. jún. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! En par napja voltam eloszor ferfi nogyogyasznal, es eleg kellemetlen volt. (nekem)
2013. jún. 2. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!