Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött és igy nem akarok...

Megjött és igy nem akarok gólyatáborba menni mert kellemetlenül érezném magam és nem is tudnám akkor cserélni amikor kéne, de lehet hogy így ki hagyok egy nagyon jó gólyatábort és lehet hogy így nehezebben tudok csak majd beileszkedni?

Figyelt kérdés
menjek vagy ne menjek?szerintetek?
2012. aug. 25. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjél. Miért ne tudnál cserélni? Úgy is lesznek örökké pisilni járó lányok bőven...
2012. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Miért mondanád le? Más lány is lesz ott, aki lehet, hogy éppen akkor menstruál! Ezt nem kell szégyellni, hiszen a világ legtermészetesebb dolga! :)
2012. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, nehogy kihagyd emiatt életed egyik legjobb buliját! Biztosra mondom, hogy megbánnád. Hatalmas élmény, összekovácsolódik a csapat, én azt mondom, tedd félre az aggodalmadat és menj el.
2012. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) és amúgy nics valami modszer amivel kicsit csökkenteni lehetne?(mert most nagyon erős és csak egyre eősebb lesz pont a gólyatábor alatti időszakban)
2012. aug. 25. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem..hány évesnek tetszik lenni:)! Ki nem sz..ja le, minek foglalkozol ilyen hülyeséggel? Akkor cseréled, amikor kell és akkor mész pisilni is, amikor kell. Viszel egy csomag intim törlőt és bulizol egy jót. Kapcsold picit ki ezt az egészet a fejedből. Tessék elfogadni, hogy ez van, lesz még ezer buli és más egyéb program, amikor megjön ugyanúgy, mint a többi lánynak is. Tessék természetesnek kezelni, mert az.
2012. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugi..tuti lesz ott sok lány akiknek meglesz:) ne evvel foglalkozz, bulizz!
2012. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon köszi a válaszokat! ha valaki szeretne még nagyon szívesen fogadom a további válaszokat is! :D
2012. aug. 25. 17:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is csatlakozom az előttem szólókhoz: menj nyugodtan, ne hagyd ki emiatt a gólyatábort!! :) Mikor nekem volt gólyatáborom, nekem is megvolt (és persze a legerősebb volt a vérzésem), hát néha igencsak paráztam az átázás miatt... de nem kellett volna. Szóval menj, és érezd jól magad!!! :D
2012. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, én is "piroskázva" nézek elébe, s emiatt egy minutum erejére sem fordult meg a fejemben, hogy kihagynám az élményt. Menj, hacsak nem onnan jössz.:D
2012. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!