Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sok, apró kis pattanás szerű...

Sok, apró kis pattanás szerű valami jelent meg az arcomon. Lehet ez allergia?

Figyelt kérdés
Nem is inkább pattanásra emlékeztet mert nem olyan nagy és nem olyan piros és több van belőle. Az egész arcom bepirosodott mintha futás után az ember kimerül és piros lesz a feje, csak nekem egész nap ilyen. Pár napja vettem észre a homlokomon, aztán egyre több lett. Még sosem volt ilyen az arcom, távolról alig látszik de érdesek és érzékenyek az érintésre.
2009. okt. 7. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, ő tuti megmondja neked mi az.
2009. okt. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van 2 éve!Én hiába mentem bőrgyógyászhoz,háziorvoshoz kozmetikushoz.Aztán később gluténmentes diétát tartottam és elmúltak.Mióta nem diétázom visszajöttek.De a dokiknak mindegy hogy velem mi van,az nem az ő problémájuk.
2011. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!