Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fognak fogadni így a szakrende...

Fognak fogadni így a szakrendelésen?

Figyelt kérdés
Budakeszin élek, a háziorvosom beutalt kardiológiára. Területileg a János Kórházhoz tartozok, de ott már sokszor ért negatív "élmény", így ha tehetem elkerülöm. Helyette a mellette lévő Kútvölgyi Kórházba szeretnék menni, a beutaló is ide szól. Fognak fogadni úgy, hogy területileg nem hozzájuk tartozok? Korábban már többször voltam kezeléseken a Kútvölgyiben.
2013. jún. 12. 00:11
 1/6 A kérdező kommentje:
(A Kútvölgyiben még 2012. júliusa előtt kezeltek, akkor még nem volt életben ez a területi ellátás.)
2013. jún. 12. 00:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha odaszól a beutalód, akkor fognak fogadni. Csak tudja a háziorvosod, hogy hova utalhat be.
2013. jún. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én kértem, hogy oda írja, először a János kórházba akart küldeni.
2013. jún. 12. 05:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van beutalód,fogadnak.
2013. jún. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, fogadnak, ha oda van beutalód. Nekem is hasonló, területileg a SOTE-hez tartozok, de a gyermekkori kardiológusom beajánlott a Budai Pulzus Klinikára, így oda járok. :)
2013. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a válaszaitokat. :)
2013. jún. 12. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!