Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jelentkeztem egy diákmunkára...

Fastresponse kérdése:

Jelentkeztem egy diákmunkára csomagolónak. Milyen orvosi vizsgálatoknak kell alávetni magam vagy mi az ami lesz. Olyan mint suliban, hogy pl: vérnyomás, súly, magaság, stb. ilyenek? Vagy más?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen vizsgálatot kért a munkáltató és/vagy diákszövetkezet?

- Tüdőszűrés úgy megy, hogy leadod a TAJ-kártyád, sorra kerülsz, bemész a fülkébe, deréktól felfelé levetkőzöl. (Ha lány vagy, a melltartód is le kell venned.) Ezután beállsz a gépbe és 1-2 percen belül kész is vagy. Szemből is lesz röntgen és egyszer oldalt kell fordulnod.

- Foglalkozásegészségügyi vizsgálaton az üzemorvos megméri a vérnyomásod, meghallgatja sztetoszkóppal a szíved és a tüdőd, kérdez párat (pl. dohányzol-e). Kábé ennyi.

2013. jún. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz olyan mint suliba,hogy a péniszt és heréket is meg fogdossák? Csak vérnyomás meg tüdőszűrés és a kérdések. Meg a suli óta kicsit meg híztam remélem nem lesz súlymérés,mert most elégé kellemetlen lenne. Fiú vagyok amúgy.
2013. jún. 19. 00:41
 3/7 anonim ***** válasza:
A súllyal miért törődnének hacsak nem vagy 180 kiló!
2013. jún. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyi. :D
2013. jún. 19. 01:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Te milyen iskolába jártál, ahol a péniszedet és herédet fogdosták?!

Nekem soha nem volt senki kíváncsi rá.


Amúgy nekem az ilyen munkaügyi orvosi vizsgálaton a súlyomat is megmérték pedig nem vagyok 180 kg. Pontosabban megkérdezte a doki, hogy hány kiló vagyok. Mondtam egy számot, hogy kb annyi. Erre csak azért is rá kellett állnom a mérlegre és kiderült, hogy 3 kg-mal több vagyok. Ezek után úgy beszéltek velem mint valami szeméttel, hogy legközelebb ne hazudjak szándékosan a súlyommal kapcsolatban, stb.

Hát mondom, de nem szoktam magam naponta méregetni...

2013. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez sok iskolában így van néztem a többi kérdésnél és ott láttam na legalább nem voltam egyedül. Na mindegy el megyek majd ott kiderül. köszi a válaszokat.
2013. jún. 19. 22:12
 7/7 anonim válasza:
majd meséld el mi volt!
2013. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!