Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nikotin meddig mutatható ki...

A nikotin meddig mutatható ki a vérben?

Figyelt kérdés
Egy cigaretta elszívásának nyomai, meddig mutathatók ki egy általános vérvizsgálattal? Alacsony a vérnyomásom, ezért az orvos elküldött vérvételre.

2013. márc. 7. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Semeddig sem mutatható ki általános vérvétellel. Nem terjed ki ilyenre egy általános vérképvizsgálat.
2013. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
erre szokás azt mondani, hogy 12évesen ne cigizz, nem tesz jót. ha meg több vagy 12nél, akkor szégyelld magad, hogy ilyen hülyeségeket kérdezel, és ennyire tudatlan vagy.
2013. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, és nem vagyok képben az ilyen dolgokkal, most akkor szégyelljem el magam?
2013. márc. 8. 16:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a bunkókkal.
2013. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én szégyellném magam. ha most romlott parizeres kalácsot eszek, akkor a szemészorvos meddig fogja kimutatni?
2013. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a helyesírásod miatt is szégyenkezel?
2013. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem célom, hogy egy internetes semmitmondó oldalon kövessem a helyesírási szabályokat, de ha már te ilyen pro vagy, és te csak helyesen írsz, akkor a 4. válaszban miért nem írtad le helyesen azt a három szavas mondatot? megtalálod benne a hibát?:)
2013. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oké, elég a balhéból. És ez azért nem annyira egyértelmű szerintem... De felőlem úgy fosod össze magad a romlott párizsis kalácsodtól, ahogy akarod, nem hiszem, hogy ennek sok köze volna a szemedhez, ellenben a nikotinnal, ami viszont a véráramba kerül tudtommal...

Köszönöm a normális válaszokat.

2013. márc. 8. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!