Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha Belgiumban legális az...

Ha Belgiumban legális az eutanázia, akkor ha odautazok, engem is átsegítenek kérésemre? Magyar állampolgárként. Akkor is ha nem vagyok (testi) beteg? Az anyagi részét rendezem persze.

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem az eutanázia Belgiumban sem egyenlő a legális öngyilkossággal, valószínűleg indok kell ahhoz, hogy átsegítsenek a túlvilágra.


Valami butaságot tervezel?

2013. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát röviden: meg akarom húzni a ravaszt. csak gyáva vagyok hozzá. inkább fizetek érte, csak húzza meg vki helyettem.


Valami butaságot tervezel?

2013. jún. 24. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó, ha "gyáva" vagy hozzá, azt jelenti munkálkodik benned az életösztön, kérj segítséget szakembertől vagy a környezetedtől :))
2013. jún. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hogyisne! a környezetem örüljön ha nem nyírom ki őket még mielőtt én is távoznék!


vagy a környezetedtől :))

2013. jún. 25. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont a környezeteddel van baj?
2013. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!