Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Diákmunkásként kötelező...

Diákmunkásként kötelező üzemorvoshoz menni munka előtt? Pannon Worknél nem kérik.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Augusztustól a Pannon Work iskolaszövetkezetnél leszek diákmunkásként. Ott azt mondták, hogy az adminisztratív munkákjoz nem kérik az üzemorvosi vizsgálatot, mert drága és szerintük felesleges. Dolgozhatok így? Majd csak tüdőszűrőre kell mennem.

2013. jún. 22. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Dolgozhatsz, bár meglepő a követelésük, mert én ugyan máshol voltam de ugyanúgy emberek között dolgoztam, és még azt se kérdezték mi a vércsoportom :D
2013. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a cég küld el üzemorvoshoz, ahová kiközvetítenek, ahhoz az orvoshoz, akivel szerződésük van. Legalábbis így kellene normális helyen, ez lenne mindkét fél érdeke.
2013. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!