Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Bajcsy Kórházban a 12. heti...

A Bajcsy Kórházban a 12. heti UH hüvelyi vagy hasi?

Figyelt kérdés
Csekket kombinált tesztre hol tudok kérni? UH előtt be kell fizetni és csak utána küldenek a vérvételre is? Mennyi idő múlva van eredmény?

2013. jún. 24. 20:32
 1/6 anonim válasza:
aktuális még? ma jártam meg én is a dolgot
2013. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, aktuális, én a jövő héten megyek. :) Minden információt szívesen fogadok! Előre is köszönöm!
2013. jún. 28. 14:07
 3/6 anonim válasza:

én a csekket dokitól kaptam magánrendelésen,de elvileg a 2.emeleti laborban is adják (ahol a vérvétel és az NST van)

az mindegy, hogy mikor fizeted be, de vérvételnél már ott kell lenni.

először uh, aztán vérvétel.(mert ki kell tölteni egy papírt, amire kellenek az uh adatai) meg is kérdezik, hogy voltál már uh-n?

azt mondták, hogy eredmény 2 hét múlva.

2013. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ja és az uh.

normál esetben hasi, de ha korán mész vagy vastag a hasfala valakinek vagy nem jól lát vmit, akkor hüvelyi. de először megpróbálják hasival.

2013. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még azt meg tudnád mondani, hogy éhgyomorra kell menni a vérvétel miatt vagy ilyenkor nem fontos, hiszen úgysem a vércukrot nézik?
2013. jún. 28. 14:35
 6/6 anonim válasza:
nem kell éhgyomorra. lehet, hogy csak délbe kerülsz be..
2013. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!