Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nincs tb jogosultságom (...

Ha nincs tb jogosultságom ( elvileg 1 hónap múlva lesz), és nőgyógyászhoz kellene mennem, akkor mennyit kérhet el az orvos a vizsgálatért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, az sztk-ban a tb által meghatározott összeget, ha magánrendelésre mész, akkor az ottani tarifát.
2009. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem magánrendelésre megyek, hanem szakrendelésre.
2009. okt. 14. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
szia menjél magándokihoz,ha már igy alakult! ált 5000 vagy 10.000 Ft között van de ultrahanggal együtt,onnan tudom,mert egyik barátnömnek magándokija van és ő mondta nekem,hogy az ő dokija 5000 ftért végez vizsgálatot ultrahhanggal együtt.egyébként nekem is csak 1 hónap mulva lesz Tb-m,és én is Sztk-ba szoktam járni dokihoz,sose voltam magán dokinál,de ha most kellene mennem tuti magánhoz mennék ,mert olcsóbban kijösz sztem ,de én ugy tudom,h sztk-ba else látnak ha csak nem sürgös eset maitt mész.:(((ha nincs TB-d)
2009. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sztk-ra mennék, mert nekem eddig minden rendben volt ott, és az orvosok is rendesek korrektek voltak. Rákszűrés sem lenne, csak 1 egszerű vizsgálat.
2009. okt. 14. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon az sztk-t és kérdezd meg, mennyibe kerülne a viszgálat, és hívj fel a tel.könyvből egy hozzátok közeli magánrendelést is, így eldöntheted, melyik az olcsóbb.
2009. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!