Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyre hosszabb volt a menstruá...

Egyre hosszabb volt a menstruációm és már 45 napig kitolódott. Nem jött a baba 6 hónap után és az orvos azt mondta, hogy valószínűleg nincs peteérésem. Most kezdem el szedni a clostyt, szerintetek lesz peteérésem?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta hogy egy nagycsomó petém érhet meg, mert eddig nem értek meg és a clostytól nagyon be fog indulni, úgy hogy még ikreim is lehetnek.Olyan jó lenne.Volt valaki így?
2011. febr. 11. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem sem volt peteeresem es ugyan ezt mondta doki de vegul igy babaoca lett es mar az elso honapan sikerult...szoritok neked is
2011. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót..!Röviden és tömören:lesz valószín peteérésed,mert ezt támogatja a bógyó!Ugyan nekem van peteérésem,de én is clostyt kaptam,mert jó a hormonszintem csak egy kicsit nyom rajta a closty!Nekem sajna nem jött össze az első hónap,de majd most....!Szorítok
2011. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ez volt a problémám.Nagyon hosszú ciklusokkal. 7évig nem jött a babó. Az orvosom írt Clostyt,fél évig szedette, volt peteérés,és három vetélés.

Elmentem végül egy endokrinológushoz aki segítségével derült ki hogy pajzsmirigy beteg vagyok, a TSH szintem nem volt jó ahhoz hogy baba legyen, miközben két nőgyógyász szerint is jók voltak az eredményem. Elküldött egy magán 4D-s ultrahangra, ahol hüvelyi uh-n megállapították hogy PCO-m van, ezért is volt ilyen a mensim, és a babák is azért mehettek el, mert valamiféle hormon(nem tudom pontosan mi) magas volt, így megakadályozta a babók megmaradását.

kaptam gyógyszert a pajzsmirigyemre októberben, köv év januárjában derült ki a PCO, arra is kaptam, és februárban sikerült teherbe esnem, és meg is maradt.

Szerintem mindenképp keress fel egy endokrinológust. Pajzsmirigy vérvételre háziorvos is elküldhet, és meg tudod azon nézni, hogyha a TSH 2 felett van, érdemes szakembert felkeresni.

Remélem tudtam segíteni.

Sajnos nagyon sok orvost és vizsgálatot megjártam mire kiderültek a problémák, remélek neked minden jót, és mielőbbi babavárást!

2011. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat.Ha nem sikerült clostyval akkor megyek dokihoz.Akiknek sikerült a baba, boldog baba várást kívánok.Akinek nem, minél hamarabbi baba várást kívánok.Szorítok!!!
2011. febr. 12. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!