Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvétel előtt szabad inni...

Vérvétel előtt szabad inni meg enni? Holnap reggel/délelőtt megyek.

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inni MUSZÁJ, enni TILOS!
2013. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem! nemhogy enni még inni se nagyon... csak vizet. se tea se kávé... semmi csak víz
2013. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit néznek. Ha cukor meg hasonlók akkor nem. De ha konkrétan egy dolgot, mint nekem pl az amilázat akkor én ehetek mert nem befolyásolja.
2013. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem ezek vannak a beutalón: gépi vérkép, GGT, húgysav, Karbamid, Kálium, Koleszterin, Kreatinin, MÁJFUNKCIÓ, Nátrium, SGOT, SGPT, Süllyedés, Teljes vizelet üledékkel, Triglicerid, TVK, vércukor.
2013. jún. 30. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit néznek. Ha cukrot néznek, akkor előtte 8 órával nem kellene enni.

De pl. ha csak hormonokat néznek, akkor nyugodtan lehet kajálni (kivéve persze inzulin esetén:D).

2013. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ott a vércukor is, akkor ne egyél előtte. Vizet ihatsz, mást nem.
2013. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vizet igyál, elég sokat, enni ne egyél semmit. A vizeletminta leadása előtt alaposan mosd meg a nemi szervedet, mert ha nem tiszta hamis eredményt adhat. Általában akkor jön ki a fehérje meg a genny és, akkor ismételni kell.
2013. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!