Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kiugrott a vállam. A rögzítő...

Kiugrott a vállam. A rögzítő kötést egy nap után levettem. Baj?

Figyelt kérdés
Kényelmesebb, és nem is fáj így annyira mint felkötve.Vigyázok rá, és ugyanúgy tartom.Lehet belőle probléma?

#ficam #váll #kiugrás #rögzítő kötés
2013. júl. 9. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A rögzítő kötés azért fontos,h ne tudd mozgatni a válladat. Minden ilyen ficam, elmozdulás esetén nyúlnak az ízületi szalagok,amik csak akkor állnak vissza rendesen,ha teljes nyugalomban vannak.
2013. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lényeg lemaradt. Ez azért fontos,mert a megnyúlt szalagok miatt az az ízület sokkal labilisabb és könnyebben fog "kiugrani" máskor.
2013. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, baj.
2013. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Baj..tapasztalat,4x ugrott ki a vállam, én se tartottam be a rögzítés időtartamát..most műteni kell,és egy kis részben ez is közre jatszik
2016. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!