Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy eltávolítás arcról!...

Anyajegy eltávolítás arcról! Van valakinek tapasztalata? Megéri? Vagy látszódni fog a heg és csúnyább lesz?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Párom is eltávolíttatta az anyajegyet az arcáról. Nem volt túl nagy, de azért látszódott és félt, hogy elkaparja, vagy valami történik vele. Megéri levetetni, bár attól is függ, mekkora az anyajegy. Az arcán csak egy nagyon pici heg van, csak közelről látszik.
2013. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én évekig hezitáltam mire levetettem és nem bántam meg, sőt, már sokkal előbb megléphettem volna. Ősszel szebben, gyorsabban gyógyul, ha belevágtok ezt jó tudni. Különböző krémekkel meg lehet segíteni a gyógyulást, hogy tényleg csak egy icipici nyoma maradjon (ami ugye egy nagyobb anyajegynél még mindig szebb).
2019. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!