Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha vérvétel közben az ember...

Ha vérvétel közben az ember elájul, akkor mit csinálnak vele? Hova fektetnek hirtelen? Mi van, ha bennem van a tű, amikor elkómálok?

Figyelt kérdés
Sajnos mennem kell és valószínű, hogy nem bírom majd, csak ezért szeretném tudni. :(
2013. júl. 12. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van erre rendszeresített ágy.

Az asszisztensek meg fel vannak készülve az ilyesmire, és általában észreveszik, ha kókadozol, gyorsan tudnak lépni.

2013. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Nagyon régóta nem voltam már, őszintén szólva félek! Ismerem magam és bármilyen magabiztos is próbálok lenni, tudom, hogy nem sokáig leszek majd nyugodt sajnos. :(
2013. júl. 12. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van minden ilyen helyen van egy ágy ,ahova le tudnak fektetni és előtte szóljál nyugodtan,h lehet,h elájulsz!

És még valami: vérvétel előtt igyál meg egy pohár tiszta vizet,nem esik le annyira a vérnyomásod!

2013. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a tippet!
2013. júl. 12. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!