Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért hívtak be előbb a laborban?

Miért hívtak be előbb a laborban?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa ez számomra, persze örülök neki.


Fiatal vagyok, 19 éves. Azt írta a háziorvosom a beutalóra, hogy fertőző gyomor- és bélgyulladás, de valójában a hemoglobinszintemre kíváncsi. Azért ezt írta rá, mert hasmenéssel fordultam hozzá (elég súlyos volt, de nem fertőző), amit az a vastabletta okozott, amit véradáson adtak az alacsony hem. szint miatt. Csak én nem tudtam, hogy az okozza, ő jött rá.


Ma eljutottam végre a laborba, sorszámhúzás, legalább húsz ember volt még előttem (60-asokat hívták, én meg 81-es voltam). Éppen sorszámmal hívták be őket, gondoltam még kell egy csomót várnom. Erre kijött egy nő és névvel behívott, meg is lepődtem, kb. két percre rá, hogy leadtam a beutalót.


Kicsit furcsán is éreztem magam, hiszen egy csomó idős is ott várt és régebb óta.


Senkit sem ismertem, utoljára kisgyerekként jártam laborban.


Szerintetek? Persze örülök neki, csak nem értem, miért. Mindenki azt mondja, sokat kell várni...



2013. júl. 16. 13:46
 1/2 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy a fertőző "tetszett" meg nekik.


Vagy a doki miatt esetleg? (bár ezt furcsállanám)

2013. júl. 16. 13:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a fertőző betegség miatt hívtak be, mert nem akarták, hogy továbbadd a betegséget a veled együtt várakozóknak.
2013. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!