Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehtek terhes? Utoljára...

Lehtek terhes? Utoljára aguzstusban voltam fiúval és akkor guminélkül csináltuk, de nem élvezett belém, utána meg jött 2-szer, de most késik már két hete, és senkivel nem voltam azóta, külömben nem írnék.

Figyelt kérdés
Nagyon félek mert behülyitettek oylanal is,hogy valakinek megjött aztán mégis terhes volt, de szerintem ez butaság, vagymégsem? Légyszi erősítsetek meg!!!!
2009. okt. 20. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:

nembutaság, van olyan akinek megjön, pedig terhes. de általában csak egyszer vagy kétszer, harmadjára már nemjön meg. pont mint nálad :D:D jó, bocs.

naszóval. nemvetted észre h esetleg másjellegű lenne a menzeszed?? kevesebb, barnább, ilyesmik?

2009. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hát, teherbe esés után még megjöhet egyszer a mestruáció, mert lehet akkor még nem termelődött a szervezetedben elég hCG hormon, ami megvastagítja a méhnyálkahártyát és gátolja az FSH termelődését, ami hatására nem jön meg. De ha már azóta kétszer jött meg, akkor nem kell aggódnod...
2009. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
18:13 vagyok. Azért lehet nem ártana utána járnod...
2009. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Az a butaság baszod, hogy gumi nélkül kefélgetsz. Ráadásul csak egyéjszakás kapcsolatnál, ugyanis ha azóta nem szexeltél, akkor ez a pasi neked nem a barátod volt.

Menj el nőgyógyászhoz, vizsgáltasd meg magad. Nemi betegség terén sem ártana, te igen hülye. És majd a legközelebbi pasival is így szexelsz, és ha elkaptál az előzőtől jó kis HIV-et még tovább is adhatod.

Komolyan, hadd gratuláljak! 2009-ben ilyen primitív, nőnemű toszógépek.

2009. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
már mértne lehetett a barátja?? azóta szakíthattak is....nemgondolod????
2009. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy csomó mindenki menstruál, miközben terhes. Szóval lehetsz terhes, ez nem butaság. Sőt, úgy is lehetsz terhes, hogy nem élvezett beléd.

De ezen azelőtt kellett volna gondolkoznod, mielőtt elkezdtél szexelni. Most lehet, hogy (gondolom) fiatal anyuka leszel.

2009. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes,én ismerek olyat is akinek végig megvolt.Tesztelj és írj!
2009. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én a helyedbe most rögtön rohannék terhességi tesztért, mertha augusztusban estél teherbe akkor már nagyon közel jársz a 12. hét végéghez, vagyműr túlis lépted.

éscsak a 12. hétig lehet abortuszra menni

2009. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség közben menstruálni, és nem csak egyszer! Ismerek olyat, aki még 5 hónapos terhesen is menstruált! Tehát vagyél tesztet, vagy menj el orvoshoz, és fogadd el a gratulációmat... Most lehet, hogy szemétnek tűnök, de az ilyen felelőtlen emberek miatt gyilkolnak meg annyi magzatot. Mert a hülyeséghez van eszük...
2009. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát kösz a jó indulatú kommenteket, nagyon rendesek vagytok! Ha írók segítségkérően akkor nem azt várom,hogy csesszenek le olyannal amit tudok én is hogy nem volt helyes!!! És senki ne itélkezzen helyettem, bárki lehet még ilyen helyzetbe, lehet pont te akinek annyira nagy volt a szája! Aztán nem is vagyOk terhes, hálas istennek! Szóval még egyszer kösz fainak vagytok, hogy dúl belölletek az együtt érzés, csumi
2009. okt. 26. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!