Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kaphatok orvosi ellátást? 2...

Liliom90 kérdése:

Kaphatok orvosi ellátást? 2 napja hasmenésem van, azt gondoltam az epémtől, viszont alhasi fájdalmam van és félek nehogy nagyobb baj legyen. Beutaló nélkül fogadnak- a korházban, sajnos nem a lakóhelyemen tartózkodok, ahol a háziorvosom van.

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

TAJ kártyával ügyeletre menj.

De a hasmenés nem igazán ügyeleti probléma, Banán, reszelt alma megfogja a hasmenést. Száraz rágcsák, ropi, keksz

Diéta: fűszeres, zsíros, tejtermékes tilos most.

Probiotikum: Normaflor, Sediflor, stb.

Ha nagyon sok a hányás, hasmenés, alig iszol: Enterol

Hasfogó: széntabletta, Bolus adstringens, recept nélküliek.

És az, hogy fáj a hasad, simán belefér, No-Spa

2013. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és sok folyadék, víz, tea
2013. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,betartottam ezeket a praktikákat viszont 4. napja is ugyan ez a helyzet,lopediumot is 4 szemet már bevettem,de az sem fogja meg,azt hallottam ha az epétől van azon nem segít a lopedium,úgy gondolom el kell mennem az ügyeletre.
2013. júl. 26. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen vírus fertőzésben előfordul, akár 1 hetes hasmenés

Ha nem szedsz pro-biotikumot, akkor pedig elhúzódik, mert már ugyan a vírusfertőzés lezajlik, de emésztési zavar marad vissza, amitől megmarad tovább a hasmenés, hasi panasz.


Ha epeköved, epeúti elzáródás, epehólyag kilyukadás lenne, akkor több panasszal, tünettel járna!

2013. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor megnyugodtam,hogy talán nem az epémmel van gond.
2013. júl. 26. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!